đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$0.49
Original: $1.63
-70%BOURNS JW MILLER FB20022-4B-RC FERRITE CORE, CYLINDRICAL, 900 OHM/100MHZ—
$1.63
$0.49The Story
This is a FERRITE CORE, CYLINDRICAL, 900 OHM/100MHZ product from BOURNS JW MILLER with the model number FB20022-4B-RC
Product details
| Frequency Min | - |
| Inner Diameter | 0.61mm |
| Length | 10.01mm |
| Outer Diameter | 5.99mm |
| Impedance @ 100MHz | 900ohm |
| Product Range | - |
| Frequency Max | - |
Other details
| Brand | BOURNS JW MILLER |
| Part Number | FB20022-4B-RC |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a FERRITE CORE, CYLINDRICAL, 900 OHM/100MHZ product from BOURNS JW MILLER with the model number FB20022-4B-RC
Product details
| Frequency Min | - |
| Inner Diameter | 0.61mm |
| Length | 10.01mm |
| Outer Diameter | 5.99mm |
| Impedance @ 100MHz | 900ohm |
| Product Range | - |
| Frequency Max | - |
Other details
| Brand | BOURNS JW MILLER |
| Part Number | FB20022-4B-RC |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










