đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$15.91
BLOCK AVB3.2/2/6 Isolation Transformer, Safety, 3.2 VA, 2 x 115V, 2 x 6V, 266 mA—
$15.91
The Story
Product details
| Plug Type | - |
| Power Rating | 3.2VA |
| Isolation Transformer Primary Voltages | 2 x 115V |
| Current Rating | 266mA |
| Product Range | - |
| Secondary Voltages | 2 x 6V |
Other details
| Brand | BLOCK |
| Part Number | AVB3.2/2/6 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Plug Type | - |
| Power Rating | 3.2VA |
| Isolation Transformer Primary Voltages | 2 x 115V |
| Current Rating | 266mA |
| Product Range | - |
| Secondary Voltages | 2 x 6V |
Other details
| Brand | BLOCK |
| Part Number | AVB3.2/2/6 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.




















