
Original: $20.36
-70%$20.36
$6.11The Story
Product details
| Connector Type A | M12 Sensor Straight 4 Position Plug |
| Connector Type B | Free End |
| Cable Length - Metric | 200mm |
| Cable Length - Imperial | 7.9" |
| Product Range | 713/763 Series |
Other details
| Brand | BINDER |
| Part Number | 76-0231-0011-00004-0200 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Connector Type A | M12 Sensor Straight 4 Position Plug |
| Connector Type B | Free End |
| Cable Length - Metric | 200mm |
| Cable Length - Imperial | 7.9" |
| Product Range | 713/763 Series |
Other details
| Brand | BINDER |
| Part Number | 76-0231-0011-00004-0200 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.












