đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$34.75
Original: $115.82
-70%ALPHA WIRE PVC1053/4 BLACK Sleeving, Flexible, Multi-Purpose, 15.2 m, 50 ft, 19.05 mm, PVC (Polyvinylchloride), Black—
$115.82
$34.75The Story
This is a Sleeving, Flexible, Multi-Purpose, 15.2 m, 50 ft, 19.05 mm, PVC (Polyvinylchloride), Black product from ALPHA WIRE with the model number PVC1053/4 BLACK
Product details
| Sleeving / Tubing Type | Multi-Purpose |
| Length - Metric | 15.2m |
| Length - Imperial | 50ft |
| Internal Diameter | 19.05mm |
| Sleeving Material | PVC (Polyvinylchloride) |
| Sleeving Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ALPHA WIRE |
| Part Number | PVC1053/4 BLACK |
| Quantity | Reel of 1 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a Sleeving, Flexible, Multi-Purpose, 15.2 m, 50 ft, 19.05 mm, PVC (Polyvinylchloride), Black product from ALPHA WIRE with the model number PVC1053/4 BLACK
Product details
| Sleeving / Tubing Type | Multi-Purpose |
| Length - Metric | 15.2m |
| Length - Imperial | 50ft |
| Internal Diameter | 19.05mm |
| Sleeving Material | PVC (Polyvinylchloride) |
| Sleeving Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ALPHA WIRE |
| Part Number | PVC1053/4 BLACK |
| Quantity | Reel of 1 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.









