đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$2.55
Original: $8.51
-70%ABB - Thomas & Betts 601-TB Conduit Fitting Steel 3/4-1/2"—
$8.51
$2.55The Story
This is a 601-TB CONDUIT FITTING , STEEL, 3/4-1/2" product from ABB - THOMAS & BETTS with the model number 601-TB
Product details
| Conduit Component Type | Reducer |
| Converts From | 3/4" |
| Converts To | 1/2" |
| Conduit Material | Steel |
| For Use With | Rigid / IMC Conduits |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ABB - THOMAS & BETTS |
| Part Number | 601-TB |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a 601-TB CONDUIT FITTING , STEEL, 3/4-1/2" product from ABB - THOMAS & BETTS with the model number 601-TB
Product details
| Conduit Component Type | Reducer |
| Converts From | 3/4" |
| Converts To | 1/2" |
| Conduit Material | Steel |
| For Use With | Rigid / IMC Conduits |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ABB - THOMAS & BETTS |
| Part Number | 601-TB |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.









