đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$486.31
Original: $1,621.03
-70%ABB OT250E04CP Isolator 4 Pole 415 V 250 A IP20 OT Series New—
$1,621.03
$486.31The Story
This is a OT250E04CP Isolator , 4 Pole, 415 V, 250 A, IP20, OT Series New product from ABB with the model number OT250E04CP
Product details
| No. of Poles | 4 Pole |
| Contact Voltage AC Max | 415V |
| Contact Current AC Max | 250A |
| Approvals / Standards | - |
| IP Rating | IP20 |
| Product Range | OT Series |
Other details
| Brand | ABB |
| Part Number | OT250E04CP |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a OT250E04CP Isolator , 4 Pole, 415 V, 250 A, IP20, OT Series New product from ABB with the model number OT250E04CP
Product details
| No. of Poles | 4 Pole |
| Contact Voltage AC Max | 415V |
| Contact Current AC Max | 250A |
| Approvals / Standards | - |
| IP Rating | IP20 |
| Product Range | OT Series |
Other details
| Brand | ABB |
| Part Number | OT250E04CP |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











