
Original: $39.14
-70%$39.14
$11.74The Story
Product details
| Current Rating | 32A |
| Voltage Rating V AC | 250V |
| Connector Mounting | Panel Mount |
| Connector Colour | Blue |
| IP Rating | IP44 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ABB |
| Part Number | 2CMA193122R1000 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Current Rating | 32A |
| Voltage Rating V AC | 250V |
| Connector Mounting | Panel Mount |
| Connector Colour | Blue |
| IP Rating | IP44 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ABB |
| Part Number | 2CMA193122R1000 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











